ekodisplay - ekonomiczna ekspozycja

 • Nowa jakość w branży POSm. ECOSTANDY 360 to lekka i niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwiająca dostęp do eksponowanych produktów z 4 stron.

dlaczego standy360?

System STANDY 360 dzięki wzmocnionej konstrukcji można stosować do ekspozycji bardzo ciężkich produktów (ciężkie napoje, mat. budowlane, mat. metalowe). Przez swoją unikalną konstrukcję, (brak pleców i otwartość ekspozycji) pozwala na swobodny dostęp do towarów na półce z każdej możliwej strony. Dzięki swoim zaletom system STANDY 360 daje możliwość wystawienia większej ilości produktów, oraz skuteczne zwiększenie ich sprzedaży. Standy dostępne są w 4 możliwych wymiarach.

 • 4 strony świata Główną zaletą STANDY 360 jest możliwość ekspozycji towarów z każdej możliwej strony. Pozwala to Klientowi na swobodny dostęp do towarów na półce.

 • ekologia Standy podlegają pełnemu recyklingowi.
  Po skończonej „służbie” standu w punkcie sprzedaży bardzo łatwo go zdemontować i zutylizować.

 • wytrzymałość Dzięki wzmocnionej kostrukcji STANDY 360 charakteryzują się jeszcze większą wytrzymałością na obciążenia. Konstrukcja standów pozwala unieść towary o łącznej wadze sięgającej prawie pół tony.

 • małe gabaryty Transport do 50 sztuk dużych standów na europalecie. Niezłożony Stand z łatwością można przewieść w bagażniku samochodu osobowego.

 • niskie koszty Sklejka jest stosunkowo tanim materiałem biorąc pod uwagę jej liczne zalety. Standy ze sklejki są tańsze od podobnych rozwiązań z tworzywa czy metalu.

 • wygoda montażu Montaż bez użycia jakichkolwiek urządzeń trwa około 2 minut. Łatwy dla reprezentanta transport i montaż standu. STANDY 360 są dostępne w 4 rozmiarach.

 • krótkie terminy Odpowiednie rozwiązania techniczne zapewniają korzystne terminy prototypowania i produkcji.

 • referencje EKODISPLAY jest marką firmy PLEXIFORM Display, wieloletniego projektanta i producenta wysokiej jakości materiałów POS, zdobywcylicznych nagród w kategorii ekspozycji produktów.

 • modułowość W standach można wymieniać moduły np. toppery lub półki w różnych kolorach i z dowolną grafiką.

Patent STANDY 360 jest wyposażony w dwa autorskie systemy IZI-BLOCK oraz IZI-SNAKE. Usprawniają one montaż oraz powodują, że POS jest stabilny i wytrzymały a produkty znajdujące się na nim są właściwie zabezpieczone.

Standy 360 dzięki wzmocnionej konstrukcji są w stanie unieść jeszcze większą ilość towarów.

produkcja i nadruk

Nasza oferta obejmuje projektowanie, prototypowanie, produkcję oraz dostawę pod wskazany adres. Oferujemy również nadruk dowolnej grafiki na sklejce metodą bezpośrednią i na etykietach. Nasze standy dostępne są w różnych kolorach.

zapytaj o cenę biuro@ekodisplay.pl