ekodisplay - ekonomiczna ekspozycja

 • PRZEWAGA DZIĘKI KONSTRUKCJI Systemy ECOSTANDY, IZI-BLOCK, IZI-BOX i ECOSTANDY 360 to innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, o dużych możliwościach projektowych.

zalety izi-fix

STANDY I EKSPOZYTORY składane na płasko w systemie IZI-FIX przeznaczone dla produktów branż: spożywczej, odzieżowej, narzędzi ogrodowych, alkoholowej, zabawkowej, kosmetycznej i innych. Standy IZI-FIX łączą w sobie zalety standów kartonowych (lekkość, niskie koszty produkcji i transportu) oraz standów permanentnych.

 • elegancki design Możliwość zaprojektowania i wykonania dowolnego kształtu, nadania dowolnego koloru lub grafiki. Można uzyskać elegancki wygląd drewna w kolorze naturalnym lub dowolnie barwionym.

 • ekologia Standy podlegają pełnemu recyklingowi.
  Po skończonej „służbie” standu w punkcie sprzedaży bardzo łatwo go zdemontować i zutylizować.

 • wytrzymałość Sklejka z uwagi na swoją konstrukcję charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością. Konstrukcja standów jest projektowana odpowiednio do przewidywanego obciążenia, które może wynosić do kilkuset kilogramów.

 • małe gabaryty Transport do 20 sztuk dużych standów na europalecie. Niezłożony Stand z łatwością przewieść można bagażniku samochodu osobowego.

 • niskie koszty Sklejka jest stosunkowo tanim materiałem biorąc pod uwagę jej liczne zalety. Standy ze sklejki są tańsze od podobnych rozwiązań z tworzywa czy metalu.

 • wygoda montażu Montaż bez użycia jakichkolwiek urządzeń trwa około 2 minut. Łatwy dla reprezentanta transport i montaż standu.

 • krótkie terminy Odpowiednie rozwiązania techniczne zapewniają korzystne terminy prototypowania i produkcji.

 • referencje EKODISPLAY jest marką firmy PLEXIFORM Display, wieloletniego projektanta i producenta wysokiej jakości materiałów POS, zdobywcy licznych nagród w kategorii ekspozycji produktów.

 • modułowość W standach można wymieniać moduły np. toppery lub półki w różnych kolorach i z dowolną grafiką.

Patent IZI-FIX jest wyposażony w dwa autorskie systemy IZI-BLOCK oraz IZI-STICK. Usprawniają one montaż oraz powodują, że POS jest stabilny i wytrzymały a produkty znajdujące się na nim są właściwie zabezpieczone.

Standy EKODISPLAY w systemie IZI-FIX wyróżnia łatwy sposób montażu. System ten polega na tworzeniu ekspozycji w prostych elementach - puzzlach, transporcie „na płasko” oraz złożeniu ich w miejscu przeznaczenia. Montaż może odbywać się bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Za pomocą zaledwie kilku ruchów Stand jest gotowy do użycia.

 1. etap 1

  szkic
  koncepcyjny

 2. etap 2

  wizualizacja
  projektu

 3. etap 3

  produkcja płaskich
  modułów

 4. etap 4

  montaż gotowych
  elementów

 5. etap 5

  stand gotowy
  do użytkowania

Standy EKODISPLAY są w stanie wytrzymać duże obciążenia.

nowość

produkcja i nadruk

Nasza oferta obejmuje projektowanie, prototypowanie, produkcję oraz dostawę pod wskazany adres. Oferujemy również nadruk dowolnej grafiki na sklejce metodą bezpośrednią i na etykietach. Nasze standy dostępne są w różnych kolorach.

zapytaj o cenę biuro@ekodisplay.pl